desene2
Numele forumului cat si aceasta descriere pot fi modificate accesind meniul ADMIN -> OPTIUNI
Lista Forumurilor Pe Tematici
desene2 | Reguli | Inregistrare | Login

POZE DESENE2

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Lorena13 Profile
Femeie
24 ani
Bucuresti
cauta Barbat
26 - 40 ani
desene2 / daca vrei sa stii!? / cum sami eii un film de pe www.peteava.ro(UTIL)  
Autor
Mesaj Pagini: 1
creazyloop
Administrator

Din: galati
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 100000685
Pui Link-ul si dai pe "DESCARCA"
Il salveaza ca MP4 dar cauti un MP4 To AVI si ai rezolvat



acum zic ptr cei care nu au inteles...:

iin bara de acolo pui situl de pe
dai descarca
dai mp4 ot avi
si gata se downladeaza

       


trb sa downladati casa va mearga convertor.......il aveti pe jos in partea dreapta sub FLV


FLV-ul nu e necesar de downladat dar convertor da ca alfel nu veti putea vizionati PHP


_______________________________________
Inainte de semnatura sa va spun ceva:

La tot ce vedeti code dati copy!!!!!!!!!!!
______________________________________________________
  -> -> -> -> -> -> -> ->
                           
                               CE INSEAMNA SEMNELE...

(1) te rogi sa te lase ADMINUL sa fii moderator ptr o zi;
(2) ADMINU: spune da ;
(3) te te bucuri ;
(4) a doua zi iar te rogi
(5) ADMINUL spune nu
(6) tu te enervezi
(7) injuri ADMINUL
(8) ADMINUL iti da ban sau iti scimba parola pana cand te linistesti
(9) si tu nu rami cu nimik si incepi sa plangi !!!

pus acum 16 ani
   
creazyloop
Administrator

Din: galati
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 100000685
mai explic o data ptr cei care nu au inteles cand intrati pe site  aveti o bara in care scrie exemplu dati clicka colo si pune situl care vreti sa downladati!!!!!ATENTIE:nu downladati mai mult de 5 in 20 min!!!!ATENTIE:puneti pune orce site cum ar fii youtube trilulilu peteava etc.....daca gasit vrun site cu filmuletul dorit puneti situl pe bara aia si dati download ......ATENTIE:nu puteti downlada jocuri..........e foarte usor sa faceti chestia asa doar sa fiti atenti

_______________________________________
Inainte de semnatura sa va spun ceva:

La tot ce vedeti code dati copy!!!!!!!!!!!
______________________________________________________
  -> -> -> -> -> -> -> ->
                           
                               CE INSEAMNA SEMNELE...

(1) te rogi sa te lase ADMINUL sa fii moderator ptr o zi;
(2) ADMINU: spune da ;
(3) te te bucuri ;
(4) a doua zi iar te rogi
(5) ADMINUL spune nu
(6) tu te enervezi
(7) injuri ADMINUL
(8) ADMINUL iti da ban sau iti scimba parola pana cand te linistesti
(9) si tu nu rami cu nimik si incepi sa plangi !!!

pus acum 16 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la